Iemand contacteren?

Indien u vragen, opmerkingen of suggesties heeft m.b.t. de werking van OGGPA kan u terecht bij een van onze medewerkers.

Griet Vercaeren

Griet Vercaeren
algemene coördinatie

griet.vercaeren@oggpa.be
GSM 0468 10 76 86

Malika Ouass

Malika Ouass
verantw. boekhouding & logistiek

malika.ouass@oggpa.be
GSM 0484 93 36 75

Julie Leyssens

Julie Leyssens
vrijwilliger adm. & logistiek

info@oggpa.be
TEL 03 609 33 40

Karolien Weemaes

Karolien Weemaes
stafmedewerker OGGPA

karolien.weemaes@oggpa.be
GSM 0476 67 11 53

Ewout Van Hove

Ewout Van Hove
stafmedewerker OGGPA

ewout.vanhove@oggpa.be
GSM 0468 13 05 23

Wendy Gabriëls

Wendy Gabriëls
stafmedewerker OGGPA

wendy.gabriels@oggpa.be
GSM 0468 25 97 83

Els Draeck

Els Draeck
ervaringsdeskundige

els.draeck@oggpa.be
GSM 0468 30 73 17

Kathy Van Lindt

Kathy Van Lindt
ervaringsdeskundige

kathy.vanlindt@oggpa.be
GSM 0468 30 73 46

Bart Buyens

Bart Buyens
ervaringsdeskundige

bart.buyens@oggpa.be
GSM 0468 30 72 96

Peter Declercq

Peter Declercq
ombudspersoon

peter.declercq@oggpa.be
GSM 0485 54 81 43

Lou Hamdaoui

Lou Hamdaoui
ombudspersoon

lou.hamdaoui@oggpa.be
GSM 0468 11 71 91

Sara Keymolen

Sara Keymolen
netwerkcoördinatie PANGG 0-18

sara.keymolen@oggpa.be
GSM 0485 75 81 01


Adres

OGGPA

Haagbeuklei 12, 2610 Wilrijk
T. 03/609 33 45
info@oggpa.be